Resultados Pádel

 JORNADA 1       
NURIA GIRONLUIS M GIRAETTAALEJANDRA GARAYALDE6-0
6-0
PATRICIA OLIVO6-0
6-3
MARIA BEGARAANGEL JIMENEZLOURDES CARMONAESTHER GIL
JESSICA GOLDBERG6-3
7-6
BEATRIZ GOMEZ6-4
6-2
LUJAN SANJUANINES NUÑEZ
MARIU SANCHEZSANTI LLORENTEALEJANDRA IZQUIERDOMERCEDES PEREZ
TEODORO GILPABLO MARTIEDUARDO LAGO6-2
6-3
RAUL ARENAS
PACO PAYAALEJANDRO PEDRAZACARLOS RUIZMARTA ARENAS
MIGUEL RUBIO6-2
6-4
EDUARDO LASARTE1 February, 1900MARCO ANTONIOGONZALO ESPONERA2-6
6-4
6-2
JORGE NUÑEZEDUARDO LASARTE JRCONCHA DE LA TORREPABLO FERNANDEZ
JOSE I SOBLECHEROBLANCA SAGRISTÁMANU SOLER6-3
1-6
6-4
CARLOS SANZABLANCA VIZCAINOCARLOS MENENDEZ
EDUARDO PEREZ0-6
6-1
6-2
MIGUEL FERNANDEZ6-3
2-6
6-1
ABEL FERNANDEZ
LAURA PEREZMONICA SANTOSALBERTO GIL
JORNADA 2
BEATRIZ GOMEZ6-1
6-1
LUJAN SANJUANALEJANDRA GARAYALDE6-1
6-1
JESSICA GOLDBERG7-5
6-3
SANTI LLORENTEALEJANDRA IZQUIERDOLOURDES CARMONAMARIU SANCHEZ
NURIA GIRONINES NUÑEZ7-5
6-2
LUIS M GIRAETTAPATRICIA OLIVO
MARIA BEGARAMERCEDES PEREZANGEL JIMENEZESTHER GIL
EDUARDO LASARTE6-1
7-6
MARCO ANTONIOGONZALO ESPONERAABEL FERNANDEZ
EDUARDO LASARTE JRCONCHA DE LA TORREPABLO FERNANDEZALBERTO GIL
BLANCA SAGRISTÁTEODORO GIL6-1
6-0
PABLO MARTI6-3
6-7
6-4
EDUARDO LAGO7-5
6-4
BLANCA VIZCAINOPACO PAYAALEJANDRO PEDRAZACARLOS RUIZ
MIGUEL FERNANDEZJOSE I SOBLECHEROMANU SOLER
MONICA SANTOSCARLOS SANZACARLOS MENENDEZ
EDUARDO PEREZ6-4
6-4
MIGUEL RUBIO6-0
6-1
RAUL ARENAS6 March, 1900
LAURA PEREZJORGE NUÑEZMARTA ARENAS
JORNADA 3
JESSICA GOLDBERGINES NUÑEZLUIS M GIRAETTANURIA GIRON6-4
3-6
6-1
MARIU SANCHEZMERCEDES PEREZANGEL JIMENEZMARIA BEGARA
LUJAN SANJUANBEATRIZ GOMEZPATRICIA OLIVO6-0
6-3
ALEJANDRA GARAYALDE
ALEJANDRA IZQUIERDOSANTI LLORENTEESTHER GILLOURDES CARMONA
EDUARDO PEREZMIGUEL FERNANDEZJOSE I SOBLECHERO6-1
6-3
TEODORO GIL
LAURA PEREZMONICA SANTOSCARLOS SANZAPACO PAYA
MIGUEL RUBIO6-1
6-3
EDUARDO LASARTE7-6
6-0
MARCO ANTONIOABEL FERNANDEZ6-2
6-3
JORGE NUÑEZEDUARDO LASARTE JRCONCHA DE LA TORREALBERTO GIL
BLANCA SAGRISTÁPABLO MARTI6-0
6-3
EDUARDO LAGO6-3
6-3
BLANCA VIZCAINOALEJANDRO PEDRAZACARLOS RUIZ
GONZALO ESPONERA6-1
6-2
MANU SOLERRAUL ARENAS
PABLO FERNANDEZCARLOS MENENDEZMARTA ARENAS
JORNADA 4
BEATRIZ GOMEZ6-0/6-0PATRICIA OLIVOALEJANDRA GARAYALDE6-1/6-4
SANTI LLORENTEESTHER GILLOURDES CARMONA
NURIA GIRONINES NUÑEZ6-1/6-1JESSICA GOLDBERG
MARIA BEGARAMERCEDES PEREZMARIU SANCHEZ
GONZALO ESPONERA6-1/6-0ABEL FERNANDEZ6-1/6-1MANU SOLER6-1/6-4RAUL ARENAS6-4/6-4
PABLO FERNANDEZALBERTO GILCARLOS MENENDEZMARTA ARENAS
MIGUEL FERNANDEZJOSE I SOBLECHEROBLANCA SAGRISTÁTEODORO GIL
MONICA SANTOSCARLOS SANZABLANCA VIZCAINOPACO PAYA
EDUARDO LASARTE6-0/6-2MARCO ANTONIO6-0/6-0EDUARDO LAGO
EDUARDO LASARTE JRCONCHA DE LA TORRECARLOS RUIZ
EDUARDO PEREZMIGUEL RUBIOPABLO MARTI7-5/6-3
LAURA PEREZJORGE NUÑEZALEJANDRO PEDRAZA
RESULRESULRESULRESUL
Leave a reply